Czas realizacji zamówienia

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin produkty dostępne od ręki do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów szytych na zamówienie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. Zdarza się, że czas wysyłki jest krótszy od podanego podczas składania zamówienia. 

Większość standardowych produktów posiada czas 4-6 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na koncie. Często udaje się nam realizować zamówienia przed tym terminem.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Jeśli potrzebujesz szybszej realizacji zamówienia skontaktuj się z nami w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w krótszym czasie.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku.

Payu- płatność zaksięgowana automatycznie na koncie sklepu.

 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Zarówno firma kurierska jak i wysyłka paczkomatem umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni roboczych od dnia nadania.

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl